O NAS

Agencja Silver Plate powstała w 2017 roku. Jesteśmy członkiem grupy United in Partners Group wraz z m.in. największą polską firmą PR Partner of Promotion. Wspólnie unikamy utartych ścieżek. Nietuzinkowe pomysły oraz nowatorskie podejście do realizacji gwarantuje naszym Partnerom poczucie dobrze zainwestowanych środków. Znamy się na tym, co robimy.

CELE

Agencja Silver Plate powstała by nadać słowu Klient nowy wymiar. Wierzymy, że w świecie cyber komunikacji nic nie zastąpi szczerej rozmowy o oczekiwaniach, marzeniach, planach, ale i o budżetach. Świat wojuje się dobrym pomysłem i umiejętnie stworzoną struktura wydarzenia. Cel główny - event, który zaintryguje, zaskoczy, poruszy i zostanie zapamiętany.

MISJA

Nasi Klienci otrzymują poczucie bezpieczeństwa i obsługę na najwyższym poziomie. Zawsze przedstawiamy realne rozwiązania, które zaspokoją potrzeby i dadzą doskonały efekt. Chcemy budować z Wami długofalowe relacje, oparte na zaufaniu. Gwarancja całkowitej transparentności kosztów, aby nasz Partner na każdym etapie produkcji wiedział za co płaci i miał pewność unikatowego charakteru naszej obsługi.