enea_logo.png

Z Enea pracujemy od lat i jesteśmy autorem najbardziej kreatywnych i udanych eventów Grupy: pikników, stref wizerunkowych, imprez naukowych oraz sportowych. Cenimy sobie różnorodność briefów tego klienta, a każdy z nich traktujemy jak kolejne wyzwanie kreatywne. Na przestrzeni lat wyprodukowaliśmy dla Grupy dziesiątki wspaniałych imprez i stoisk. Oto kilka przykładów!

 

Enea

 Wiosła

 

Logistyka, pomysł i świetna zabawa. Tak, pikniki i strefy festiwalowe to niełatwa sprawa. Jak bowiem zapewnić odpowiednią widoczność marki, zapewnić świetne i angażujące atrakcje pamiętając jednocześnie o przepustowości, bezpieczeństwie i perfekcyjnej organizacji? 

 

Musimy powiedzieć nieskromnie – osiągnęliśmy w tym mistrzostwo. 

Akademia

 Talentów

To program edukacyjny skierowany do uzdolnionych uczniów, przy którym mieliśmy przyjemność a nawet zaszczyt pracować już kilkakrotnie. Zarówno przy organizacji gali przyznania programów stypendialnych jak przy niezliczonych strefach warsztatowych, gdzie młodzi, ambitni i zdolni sprawdzali swoje talenty i potencjał!

Business

 Run Poznań

 

Duża strefa wizerunkowa, koordynacja i logistyka Enea Team oraz konferencja prasowa i stoiska Partnerskie - za to wszystko i jeszcze więcej odpowiedzialni byliśmy przy okazji biegu Business Rin w Poznaniu. To jedna z wielu imprez sportowych, którymi partnerem była Grupa Enea i jedna z wielu, przy której mieliśmy okazję pracować.