Wspieramy

Jako, iż jesteśmy grupą pełną energii, charyzmy i zaangażowania, nie wyobrażany sobie, aby w naszych działaniach pominąć akcje społeczne czy kulturalne - oczywiście na zasadach pro-bono! Jako agencja angażujemy się w szereg projektów, zarówno zewnętrznych jak i własnych - autorskich, które mają na celu pomoc potrzebującym czy propagowanie szeroko pojętej kultury.
Oto nasze CSR-owe portfolio!

silverplate_szlachetna-paczka_v1.png

SZLACHETNA

PACZKA

Każdego roku nasz zespół angażuje się w akcję Szlachetnej Paczki. Oprócz głównegopodarunku, który sponsorujemy jako agencja, każdy z nas wzbogaca paczkę czymś od siebie - książkami, słodyczami czy biletami do kina. 

PROJEKT

KOBIETY

Projekt Kobiety to wyjątkowy cykl portretu kobiecego, który każdego roku wspieramy zarówno finansowo jak i logistycznie. Wierzymy, że sztuka i kultura to najpiękniejsze medium dotarcia do człowieka.

silverplate_projekt-kobiety_v3.png
silverplate_dobre-sprzatanie_v3.png

DOBRE

SPRZĄTANIE

Raz w roku bierzemy się za gruntowne porządki naszego magazynu produkcyjnego. Sprawdzamy, które zgromadzone materiały, mogą pomóc potrzebującym i dostarczamy je do wybranego miejsca. Przykłady? Nieużywane meble przekazujemy do domów samotnej matki, materiały budulcowe do schronisk a zbędne zabawki i upominki do domów dziecka.

DOBRY

START

W styczniu 2021 roku rusza nasz projekt DOBRY START, który kierujemy do podopiecznych Domów Dziecka, którzy stoją u progu pełnoletności i chcą zdobyć pierwsze doświadczenie aby móc przejąć kontrolę nad swoim dorosłym życiem. To program stażowy, który zainteresowani mogą podjąć w trzech wariantach: asystenckim, produkcyjnym oraz kreatywnym. 

silverplate_dobry-start.png